Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

QAZAX RAYON İCRA HAKİMİYYƏTİNİN STRUKTURU

 

 

Rəhbərlik

Vəzifəsi

Soyadı, adı və atasının adı

Əlaqə telefonu

Başçının birinci müavini

Alıyev Məmməd Oruc oğlu

295-23-25

Başçının müavini -Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

Vəliyev Adil Seyfəddin oğlu

295- 11-17

Başçının müavini-İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

Həsənova Gulaya Ziyad qızı

295-23-20

Sektor müdiri-baş mühasib

Babayev Qurban Teymur oğlu

295-14-08

Başçının köməkçisi

Comərdov Seymur Bahadur oğlu

295-31-55

Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

Qurbanova Elnarə Müşviq qızı

295-09-52

Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu

Cəfərova Kəmalə Ənvər qızı

295-09-52

Baş mütəxəssis

İsgəndərova Fəridə Taryel qızı

295-06-52

 

 İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

Sektor müdiri

Qurbanova Svetlana Qəməddin qızı

295-06-52

Aparıcı məsləhətçi

  

 

 

 Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

Şöbə müdiri

 

 

Baş məsləhətçi

Bayramov Qərib Fazil oğlu

295-56-41

Böyük məsləhətçi

Tanrıverdiyev Elnur Vəli oğlu

295-56-41

 

Hüquq şöbəsi

Şöbə müdiri

Orucova Ülviyyə İsmayıl qızı

295-09-51

Məsləhətçi

Alıcanov Aqil Məzahir oğlu

295-14-03

 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı

Rüstəmov Ceyhun Nadir oğlu

295-30-15

Baş məsləhətçi

Hüseynzadə Nərmin Mübariz qızı

295-12-35

Baş məsləhətçi

Orucov Sərdar Qənbər oğlu

295-30-15

Baş məsləhətçi

Quluyeva Gülnar Viktor qızı

295-12-35

 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Şöbə müdirinin müavini

Hümbətov Azad Hümbət oğlu

295-16-96

Baş məsləhətçi

Mehdiyev Kamil Fazil oğlu

295-31-59

Baş məsləhətçi

Həsənov Vüqar Ədalət oğlu

295-31-59

Baş məsləhətçi

İbrahimov Bahadur Vaqif oğlu

295-31-59

Aparıcı məsləhətçi

Axundov Süleyman Asif oğlu

295-31-59

 

 Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

Şöbə müdiri 

Çobanov Samir Natik oğlu

295-14-03

Böyük məsləhətçi

Xəlilli Məhəmməd Məhərrəm oğlu

295-14-03

 Memarlıq və tikinti şöbəsi

Şöbə müdiri-baş memar

İsgəndərov Fərhad Xaliddin oğlu

295-13-93

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Qurbanov Samir Nəriman oğlu

295-13-93

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

Orucova Çiçək Tofiq qızı

295-13-93

 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Şöbə müdiri

İsmayılov İlyaz Hümbət oğlu

295-06-50

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Namazova Ülviyyə Vidadi qızı

295-37-24

Məsləhətçi

Hüseynova Nüşabə Teymur qızı

295-30-15

Məsləhətçi

Şabanova Tahirə Elman qızı

295-23-35

Baş mütəxəssis-sürücü

Muradov Eldar Razim  oğlu

 

Baş mütəxəssis-sürücü

Həkimov Mehman Məcid oğlu

 

Baş mütəxəssis-sürücü

Eminov Kəmaləddin Mustafa oğlu

 

Baş mütəxəssis-sürücü

Məmmədov Nizami  Səyyad oğlu

 

Baş mütəxəssis-komendant

Xuduyev Sərxan Elxan oğlu  

 

Keçidlər